NEMZETKÖZI GÉPÉSZ SZERVIZMÉRNÖK (15-9800)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI GÉPÉSZ SZERVIZMÉRNÖK
(15-9800)

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartások megtervezése, megszervezése és végrehajtása,
  • Nagyobb karbantartási munkák esetén a munkafolyamatok helyszíni koordinálása,
  • Hibakeresés és javítási munkák elvégzése,
  • Szervizjelentések készítése,
  • Kapcsolattartás a külföldi anyacéggel és ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Gáz-, hajó- vagy dízelmotor karbantartásában, szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • Rendszeres külföldi utazások vállalása,
  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök végzettség).

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem és juttatási csomag (90-100 € napidíj),
  • Laptop,mobiltelefon,Ingyenes angol nyelvi képzés,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal országosan, illetve világszerte

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a 15-9800-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Requirements:
Qualities:
Company details:

Bács-Kiskun
Baranya
Békés, 5630 Magyarország
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves, 3360 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time