NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, nemzetközi árufuvarozói szegmensben tevékenykedő partnerünkhöz keresünk új munkatársat

NEMZETKÖZI FUVARSZERZŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Nemzetközi fuvarok keresése és megszervezése
  • Ajánlatok továbbítása a megbízók részére
  • Szerződéskötések intézése, megbízások rögzítése
  • Fuvarfeladatok kiadása és végrehajtásának ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég partnereivel és megbízóival

Elvárások:

  • Közúti fuvarszervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős német és/vagy angol középfokú nyelvtudás
  • Rendelkezel saját gépjárművel (az iroda megközelítése miatt)
  • Microsoft Office 365 felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Olasz vagy francia nyelvtudás
  • Olasz-magyar, német-olasz területek ismerete

Amit kínálnak:

  • Modern irodai környezet
  • Piacképes bérezés
  • Egy fiatalos és családias csapat részese lehetsz
  • Biztos munkahely vár Rád, amire hosszú távon számíthatsz, és ahol hosszútávon számítanak Rád

Munkavégzés helye:

  • Nagytarcsa, közvetlenül az M0 mellett, amely kizárólag autóval megközelíthető

Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet az álláslehetőség, jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal honlapunkon keresztül!

Pest
Full time

Published on 21.07.2020