Similar jobs like this one

NÉMETES PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (16-024)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

NÉMETES PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
(16-0124)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Havi és éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Szállítói egyenlegek nyilvántartása, a kötelezettségek nyomon követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal,
  • Riportok, jelentések készítése, elemzési és kontrollig feladatok.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Aktív német nyelvtudás,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Baranya megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-024”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Baranya
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 20.11.2020