Nehézgépkezelő (Zamárdi)

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Építésszervezési és -irányítási Osztálya

NEHÉZGÉPKEZELŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A víziközmű-rendszeren alkalmazott technológia, gépek, eszközök működtetése, ellenőrzése, hibaelhárítása, karbantartása;
  • a szállításhoz mozgatáshoz alkalmazott emelő-, rakodó- és szállítógépek kezelése, ellenőrzése, működtetése;
  • vállalati gépjármű rendeltetésszerű kezelése, vezetése, melyekre gépkezelői engedéllyel rendelkezik, üzemanyag-elszámolás, elektronikus menetlevél vezetése.

FELTÉTELEK:

  • alapfokú végzettség
  • nehézgépkezelői végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • hasonló területen szerzett gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Zamárdi

Jelentkezni 2020. február 22-ig lehet.

Zamárdi, 8621 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-02-27