Nappali és éjszakai londiner

A munkakör célja:

A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Feladatok:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat.
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában.
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Segíti a recepció munkáját

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Kitűnő szakértelemmel bíró fiatal, dinamikus csapat
  • Partnerszállodai szállásfoglalás jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában, korlátlan számban

Munkaidő:

  • 8 óra/nap –nappali beosztásban (09-19 h)
  • éjszakai beosztásban (19–07 h)

Munkavégzés helye: 1056 Budapest, Só utca 6.

Araz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020