Művezető (Zala megye)

Főbb feladatok:

  • a projektek előkészítésénében való aktív részvétel
  • műszaki dokumentációk, mennyiségi kiírások felülvizsgálata
  • a kivitelei munkák szervezés
  • az építkezésen a napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása
  • építésvezető/projektvezető munkájának támogatása
  • saját dolgozók és alvállalkozók irányítása, ellenőrzése
  • a kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek, ütemtervének betartatása
  • napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, hatóságokkal, műszaki ellenőrrel, alvállalkozókkal
  • felmérések készítése

  Elvárások:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat (magasépítés)
  • közép-vagy felősfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség

  Amit partnerünk kínál:

  • kiemelt bérezés
  • fiatalos csapat
  • hosszútávú, folyamatos munkaviszony egy dinamikusan fejlődő vállalkozásnál
  • szakmai előrelépés lehetősége
  • változatos kulturált munkakörnyezet

Zala
Full time

Published on 20.11.2020