Művezető

FERROBETON Szerkezetépítő Kft., több mint 20 éve működő, biztos hátterű építőipari cég.
Tevékenységünkben elsősorban vasbeton szerkezetek (előre gyártott és monolit), az ipari padló építés, valamint híd- és mélyépítési munkálatok tartoznak.

Azonnali belépéssel

Művezető

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építésvezető munkájának segítése,
  • Helyszíni építési munkák irányítása, tervek ellenőrzése.
  • Elvégzendő munkák kijelölése az alvállalkozók illetve a saját fizikai dolgozók részére,
  • Alvállalkozók és saját fizikai dolgozók munkájának minőségi és mennyiségi ellenőrzése,
  • Beszállított anyagok átvétele, kezelése, az építkezéshez szükséges anyagok rendelésének napi szintű kezelése,
  • Egészség-, és munkavédelmi, valamint biztonsági előírások betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú műszaki végzettség
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Vezetői készség, kiváló problémamegoldó képesség,
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos, valós szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Jó hangulatú, családias légkör,
  • Stabil vállalati háttér,

A munkakör ellátása – mivel az ország minden részén végzünk építési munkákat – fokozott mobilitást kíván. Az alkalmazásnál előnyt jelent az angol, vagy a német nyelvtudás.

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Művezető

Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád megye
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 15.10.2020