Művezető

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
Pécsi Üzemvezetősége

MŰVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Napi üzemeltetési és hibaelhárítási feladatok koordinálása, összehangolása;
  • biztonságtechnikai feltételek biztosítása;
  • műszaki átadás-átvétel;
  • rekonstrukciós javaslatok elkészítése;
  • hatósági ellenőrzéseken közreműködés;
  • tervegyeztetés;
  • adatszolgáltatás;
  • részvétel próbaüzemek lefolytatásában;
  • karbantartás jellegű módosítások elvégzésének irányítása;
  • a szennyvíztisztító mű, szennyvízszállító és gyűjtőhálózat, valamint a hálózaton lévő objektumok üzemeltetése;
  • a szennyvízelvezetés-tisztítás irányítása, a technológia és a szennyvízszolgáltatás folyamatosságának biztosítása.

FELTÉTELEK:

  • szakirány szerinti főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjármű vezetési gyakorlat
  • vezetői tapasztalat; hatékony vezetői szemlélet; kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség; rugalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál
  • Munkavállalói Ajánlói Program

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Pécs

Jelentkezni 2020. augusztus 28-ig lehet.

Művezető

Pécs
Baranya
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 29.08.2020