Similar jobs like this one

Válsághelyzetben is növekedni képes, nemzetközi kivitelező partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰVEZETŐ

(16-1208)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az építési projekt helyszíni felügyelete és irányítása,
  • Az alvállalkozók koordinálása és irányítása,
  • Az építési és biztonsági előírások betartatása,
  • Felmérési naplók ellenőrzésében részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Ipari létesítmények kivitelezésében szerzett néhány éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Céges autó teljes és korlátlan magánhasználatra,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Somogy megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1208”-as referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

MŰVEZETŐ (16-1208)

Somogy
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 06.02.2022