Műszerész (Kocsijavítás)

Van tapasztalatod villanyszerelésben, és szívesen lennél hosszú távon egy családias hangulatú csapat tagja?
Várjuk jelentkezésed még ma!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- minősíti a kötött pályás járművek villamos mérő-, vezérlő- és védelmi berendezéseit, illetve azok részegységeit, a javítási igényeik meghatározásához
- technológiai utasítások, szabvány előírások alapján végzi az adott berendezések javítását
- közbenső méréseket végez az adott villamos mérő- és vezérlőberendezések részegységei javítási igényeinek a meghatározásához
- működési próbát tart, miközben ellenőrzéseket, beállításokat végez

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- középfokú állami iskolai végzettség (villamosipari vagy kötöttpályás járművillamossági szerelő szakképesítés)

Amit ajánlunk
- stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
- teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
- széleskörű juttatási csomag
- ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
- vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-01-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Szolnok
Full time

Published on 13.01.2021