Műszerész (biztosítóberendezési területre) (Aszód, Cegléd, Hatvan)

Karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok… Közel állnak hozzád az effajta gondolatok? Ha megvan hozzá a középfokú végzettséged, ne habozz tovább! Add be hozzánk jelentkezésed! A biztosítóberendezések színes világában számos lehetőséged nyílik a tanulásra és a fejlődésre.

Tekintse meg kisfilmünket!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a vasút területén üzemelő jelző- és biztosítóberendezések biztonságtechnikai vizsgálata, karbantartása
  • alkatrészek, tartozékok állapotfelmérése és javítása
  • kapcsolattartás a diszpécserszolgálattal, hiba és zavar-elhárítási feladatok elvégzése
  • szabályozás alapján a dokumentálás elkészítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú végzettség – (villanyszerelő, elektromechanikai műszerész, elektronikai műszerész)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésének feltétele, hogy a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket. A hatósági vizsgákat első vizsgaalkalommal sikeresen teljesítő munkavállalók akár bruttó 40 000 Ft egyszeri juttatásban részesülhetnek.

Előnyként értékeljük

  • szakirányú technikusi végzettség (közlekedésautomatikai műszerész, mechatronikai technikus, erősáramú elektrotechnikus)
  • B kategóriás közúti járművezetői engedély

Amit ajánlunk

Bérezés a munkakör betöltéséhez szükséges (munkáltató által biztosított) tanfolyam ideje alatt:

  • Br.221.400 Ft + juttatási csomag

Bérezés a tanfolyam sikeres elvégzését követően:

  • pótlékokkal együtt akár Br.278.000-315.000 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • Nettó 92 900 Ft/év Szépkártya étkezés
  • Br. 350.000 Ft hűség bónusz év végén
  • min. Br.116.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • a tanulmányok idejére minden érintett munkavállalónak díjmentes szállás biztosítása
  • a vizsgákat sikeresen teljesítő munkavállalóknak budapesti vagy környéki pozíciókban kulturált munkavállalói szállás biztosítása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Munkavégzés helye
Aszód, Cegléd, Hatvan
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Rácz Anett Réka +36 (30) 395 7087
2020. július 31.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Pest
Aszód, 2170 Magyarország
Cegléd
Hatvan, 3000 Magyarország
Heves, 3360 Magyarország
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 30.06.2020