A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Műszakvezető

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • Biztosítani a aminőségi és mennyiségi célok elérését
  • Felügyelni és értékelni a hozzá tartozó munkavállalók munkáját
  • Termeléshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Együttműködni a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • Munkakapcsolatot tartani a többi műszakvezetővel, termelésvezető helyettessel, termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel
  • Betartatni és betartatni a telephely tűz-, munka- és rendvédelmi utasításait

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (mérnöki diploma előny)
  • Termelő területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Vezetői készség
  • Három műszakos munkarend vállalása

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye: Veszprém

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Műszakvezető - Veszprém

Veszprém
Veszprém
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 08.04.2020