Műszakvezető (ukrán nyelvtudással)

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat.

Munkatársat keresünk

MŰSZAKVEZETŐ
ukrán nyelvtudással

pozícióba a következő feltételekkel

Főbb feladatok, munkák:

  • A javítási munkákhoz tartozó feladatok megszervezése, kiosztása.
  • Operátorok, technikusok irányítása.
  • Napi-, heti-, havi jelentések készítése.
  • Külső és belső auditokon való részvétel.
  • Általános minőségi elvárások alapos ismerete.
  • KPI-ok nyomon követése, korrekciós intézkedések meghozatala / kezdeményezése.
  • Napi szintű kapcsolattartás más területekkel (logisztika, minőségügy, HR, vevőszolgálat).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Ukrán nyelvismeret szóban és írásban
  • Legalább 1-2 év elektronikai cikkek gyártásával vagy javításával foglalkozó cégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat.
  • Vezetői-, szervezői- és problémamegoldó készség.
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód.
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete.
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki (elektronikai) végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag.
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek.
  • Stabil és megbízható vállalati háttér.
  • Fiatalos csapat, kiváló és inspiráló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-01-03