Műszakvezető (Sárvár)

Pozíció leírása:Folyamatos minőségellenőrzés;
Operátorok vezetése és oktatása;
Gépbeállítás;
QEM, PRO, INS szerinti feladatok;
Selejt kiszortírozása;
Termelőgépek felügyelete;
Gép- és berendezés javítások lebonyolítása;
Szervizmunkálatok;
Korrekciós potenciálok folyamatos észrevétele;
MIR-KIR dokumentációs rendszerben szabályozott, a munkakörre vonatkozó feladatok végrehajtása.Követelmények: Géplakatos vagy gépszerelői képesítés;
3 műszakos munkarend vállalása;
Néhány éves műszak-vagy csoportvezetői pozícióban szerzett tapasztalat;
Vezetői készség;
Terhelhetőség és kitartás;
Rendszeretet és lelkiismeretesség;
Csapatszellem.Előny: Targoncavezetői engedély.Munkavégzés helye: Vas megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
Az önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Vas
Full time

Published on 13.01.2021