A Cvonline.hu partnere munkatársat keres

Műszakvezető - fémipari gyártás területére

pozícióba.

Feladatok:

  • az adott műszak munkavégzésének tervezése és előkészítése
  • beosztott operátorok és karbantartók munkájának irányítása, felügyelete, minősítése, értékelése, erőforrástervezés
  • szakmai terület folyamatainak és munkamódszereinek folyamatos fejlesztése
  • szoros együttműködés a logisztikai és a minőségügyi területekkel
  • anyagellátási, anyag előkészítési feladatok biztosítása
  • hibás darabok megjelölése, elkülönítése
  • az üzemvezető munkájának aktív támogatása

Elvárások:

  • több éves releváns szakmai gyakorlat
  • autóiparban szerzett tapasztalat, illetve bármilyen ehhez kapcsolódó végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • megbízhatóság, precizitás
  • három műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • német nyelvtudás
  • fémiparban szerzett tapasztalat

Amit partnerünk ajánl:

  • kiszámítható munkaidő, stabil nemzetközi háttér
  • versenyképes jövedelem
  • Caffeteria
  • munkába járás támogatása INGYENES céges buszjáratokkal, vagy utazási költségtérítéssel

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Győr-Moson-Sopron
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 25.09.2020