Műszakvezető (Debrecen)

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Műszakvezető

Főbb feladatok:

  • Termelés zavartalanságának folyamatos biztosítása
  • Termelési egységhez tartozó munkavállalók irányítása
  • Új dolgozók betanításának felügyelete, tréningek ütemezése, tréning igény meghatározása, figyelemmel kísérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával a gyártási terveknek megfelelően, biztosítva a gyártási terv betartását, eltérés esetén intézkedés meghatározása és végrehajtása
  • Részvétel megbeszéléseken
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Termelő területen szerzett tapasztalat
  • Nyomdai gyártástechnológiai ismeretek
  • Vezetői készség
  • Érvényes tüdőszűrő

Amit a cég kínál Önnek:

  • Versenyképes fizetés
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló vállalatnál

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 2020-03-22