MŰSZAKVEZETŐ / CSOPORTVEZETŐ - Br. 550.000 Ft

"Megbízhatóság, Minőség, Innováció"

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket.

Logisztikai központunk 24.000 m2-en közel hatmillió terméket kezel és tárol, átlagosan napi 200.000 darab forgása mellet. Több területre keresünk vezető munkatársat, mint például az áruátvétel, címkézés, raktározás, csomagolás, anyagmozgatás.

MŰSZAKVEZETŐ / CSOPORTVEZETŐ - Br. 550.000 Ft.

(BUDAPEST IX. KERÜLET)

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha:

  • szereztél már műszakvezetésben vagy csoportvezetésben tapasztalatot
  • raktározásban, termelésben, ipari területen dolgoztál az utóbbi években
  • gyakorlott vagy a feladatok kiosztásában és ellenőrzésében
  • szívesen motiválsz és ösztönzöl beosztottakat
  • vállalod a két műszakos munkarendet
  • hosszú távra tervezel egy minőségi munkahelyen
  • komoly munkádért komoly bérezésben részesülnél
  • példát szeretnél mutatni a többi kollégád számára is

Fontos dolgokat szeretnénk rád bízni:

  • csoportvezetőként 10-15 vagy műszakvezetőként akár nagyobb, 40-50 fős csapat vezetését, támogatását, ellenőrzését
  • egy konkrét részleg teljeskörű irányítását, munkáltatói jogkörrel
  • folyamatosan jól teljesítő csapat kialakítását, fenntartását
  • munkafolyamatok és rendszerek működtetését, betartatását, biztosítását
  • a tulajdonosi szemlélet képviseletét a napi gyakorlatban

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag: alapbér, vezetői mozgóbér, műszakpótlékok
  • céges mobiltelefon, étkezési lehetőség
  • felelősségteljes pozíció, változatos feladatok
  • fiatalos, modern környezetet
  • lehetőség a fejlődésre
  • egy évben kétszer csapatépítő programok
  • a szükséges munkaruhákat, évszaknak megfelelően

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-02-27