MŰSZAKVEZETŐ

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MŰSZAKVEZETŐFeladatok

  • Termelés folyamatosságának biztosítása
  • Munkavállalók irányítása
  • Új dolgozók betanításának felügyelete, tréningek ütemezése, tréning igény meghatározása, figyelemmel kísérése
  • Munkaügyi feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a logisztikával a gyártási terveknek megfelelően, biztosítva a gyártási terv betartását
  • Egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok ill. szabványok betartatása a termelési egységben
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Termelő területen (autóiparban) szerzett minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • Minőségbiztosítási vagy gyártástechnológiai ismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • SMT technológia ismerete
  • SAP ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helyeVeszprém megye

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MŰSZAKVEZETŐ, Veszprém megye

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Veszprém
Full time

Published on 08.05.2021