Műszakvezető

A VIESSMANN vállalatcsoport, mely nemzetközi szinten vezető szerepet tölt be a fűtéstechnikai rendszerek gyártása terén magyarországi gyárának szakmai csapatába elkötelezett munkatársat keres a következő munkakörbe:

Főbb feladatai lesznek:

  • Az irányítása alá tartozó üzemrész termelői, munkavédelmi feladatainak megszervezése, végrehajtása, ellenőrzése
  • Műszakok zökkenőmentes átadás-átvételének koordinálása, termelés indítása/leállítása
  • A szervezeti egységbe tartozó munkatársak szakmai irányítása, szervezeti integrációjának támogatása, munkájának értékelése
  • A folyamatos termelés biztosítása érdekében gondoskodik a megfelelő anyagellátásról, létszámról, illetve a műszaki-technikai feltételek teljesüléséről
  • A termelési terv adott időkeretek közötti minőségi és mennyiségi megvalósítása, aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák, problémák elhárításában
  • A minőség és termelékenység szem előtt a tartása, a gyártás fejlesztésére, minőségi javítására vonatkozó javaslatok megfogalmazása
  • Napi együttműködés más szervezetekkel a hatékony munkavégzés érdekében

Amit elvárunk Öntől:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hegesztő és / vagy lakatos ismeretek
  • Termelésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott fellépés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Jelentkezésénél előnyt jelent

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP preferált)
  • Műszaki végzettség - vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Mit biztosítunk az Ön számára?

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Dombóvár

Önéletrajzát a pozíció megjelölésével kérjük megküldeni.

Dombóvár, 7200 Magyarország
Tolna
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 03.08.2020