Műszakvezető

A Baromfi-Coop Kft. – mint a Master Good Cégcsoport tagja – a kelet-magyarországi térség legnagyobb baromfitenyésztő, keltető és takarmánygyártó vállalkozása.

A Baromfi-Coop Kft. felvételt hirdet

 munkakör betöltésére.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Baromfi nevelésben vagy tartásban való jártasság;
  • Közeli lakóhely;
  • Jó műszaki érzék.

Főbb feladatok:

  • A baromfiállomány ellenőrzése és a mindenkori utasítások betartása;
  • A baromfitelep dolgozóinak nyilvántartása, pontos munkakezdésük megszervezése és létszámnorma szerinti elosztása;
  • A termelési területen végzett munka minőségi követelményeknek való megfelelésének figyelemmel kísérése;
  • A gépek és berendezések folyamatos ellenőrzése és karbantartása;
  • Kisebb adminisztrátori feladatok elvégzése;
  • A telepvezető munkájának támogatása a távolléte esetén is.

Munkavégzés helye:

  • Hajdúböszörmény

Amit ajánlunk:

  • Vonzó bért;
  • Munkába járás támogatását;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Stabil munkalehetőséget.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését a szakmai önéletrajz benyújtásával.

Érdeklődni a 0630/631-1009 telefonszámon lehet.

Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-11