Similar jobs like this one

Műszaki Ügyintéző Német Nyelvtudással

  • A karbantartási folyamatokkal szorosan összefüggő, adminisztrációs feladatok ellenőrzése, végrehajtása,
  • Esetenként Karbantartási vezető helyettesítése,
  • Javítási dokumentumok küldése havi rendszerességgel az anyacégnek, német nyelven,
  • Kritikus alkatrészek és a minimális készletszintek meghatározásában való aktív részvétel,
  • Alkatrészek rendelésének lebonyolítása,
  • Karbantartási utasítások kidolgozásában való aktív részvétel.

Elvárások / Requirements

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • MS office ismeret,
  • Hasonló területen szerzett, minimum 2 év szakmai tapaszt,
  • Aktív, középszintű német nyelvismeret.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Nemzetközi vállalati háttér,
  • Nemzetközi projektekben részvétel,
  • Támogató közeg,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Tiszakécske
Full time

Published on 29.05.2021