Műszaki Tervezési Osztályvezető

Keressük a Műszaki Tervezési Osztályunk új vezetőjét! Ha mérnök végzettséggel és több éves tapasztalattal rendelkezel, jelentkezz hozzánk! Munkád során számítunk rád az osztály irányításához tartozó feladatok elvégzésében, a tervezési és műszaki projektekben és az alvállalkozókkal való kapcsolattartásban.

Új munkatársunk feladatai lesznek
- vasúti építmények, létesítmények, berendezések, épületek, és hálózatok tervezésével foglalkozó szakmai egységek, irodák tevékenységének irányítása,
- erőforrások beszerzése, monitorozása és rendelkezésre állásának biztosítása az általa irányított szervezet részére,
- a tervezési projektek lebonyolításának szervezése, ütemezése és ellenőrzése; stratégiai és azonnali intézkedésekkel,
- felelős a tervezési feladatok határidőre, a jogszabályokban és a Társaság utasításaiban meghatározott minőségben történő költséghatékony megvalósításáért
- felelős a műszaki tervek megfelelőségéért, a külső erőforrásként bevont, alvállalkozó tervezőtől megrendelt műszaki terv megrendeléséért és előírások szerinti tartalmáért,
- a külső erőforrásként bevont alvállalkozó tervezői teljesítések ellenőrzése, a teljesítések igazolása,
- közreműködést biztosít az általa vezetett szervezet által készített tervek alapján megvalósuló fejlesztési, beruházási, felújítási vagy karbantartási munkák kivitelezése során,
- együttműködik a MÁV gördülőterv javaslat készítésében, a kivitelező kiválasztási eljárásban, a hatósági eljárásokban, a tervezési specifikációk kialakításában, a tenderdokumentáció műszaki munkarészeinek elkészítésében,
- kapcsolattartás MÁV szervezeti egységekkel, szükség esetén hatóságokkal, önkormányzatokkal.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma (műszaki jellegű),
- Mérnök-kamarai tagság, tervezői jogosultság,
- minimum 5 éves szakmai gyakorlat,
- minimum 3 éves vezetési tapasztalat.

Előnyként értékeljük
- mérnök-közgazdász végzettség,
- MBA végzettség.

Amit ajánlunk
- hosszútávú, biztos munkalehetőség,
- rugalmas munkaidőbeosztás,
- önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás,
- támogató és barátságos környezet,
- utazási kedvezmények.

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-10-31

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 21.10.2021