Műszaki támogató technikus

Feladatok / Tasks

  • műszaki támogatás nyújtása a projektcsapatok számára (elektromos, mechanikus),
  • a termelési felfuttatás alatt álló gépek teljesítményének emelése és stabilizálása érdekében történő javítások és átalakítások elvégzése,
  • a felfuttatási időszakban megszerzett tudás átadása a technikai csapat számára,
  • más global mérnökséghez tartozó funkciók műszaki támogatása a megszerzett tapasztalatok alapján.

Requirements:
  • középfokú műszaki végzettség,
  • technikusi tapasztalat vagy gyártó környezetben szerzett műszaki tapasztalat,
  • utazási hajlandóság (20 nap/év),
  • nyitottság a változásokra.

Benefits:
  • kiemelt utazási támogatás,
  • változatos juttatási rendszer és versenyképes bérezés,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • a munkavállalókra fókuszáló, nyitott és visszajelzésekre alapuló szervezeti kultúra,
  • változatos tréningprogramok,
  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások).

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Full time
High school
Secondary school

Published on 12.10.2020