műszaki szakelőadó II. (ingatlan)

Villamosmérnök, építőmérnök vagy gépészmérnök diplomával rendelkezel és érdekel a vasút világa? Jelentkezz hozzánk! Ha szeretnél a műszaki tervezésben részt venni és tapasztalatokat gyűjteni a vasúti ingatlanok üzemeltetésében, akkor várunk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek
- közreműködik az ingatlankezelési szakterületet vagy a zöldterület karbantartási szakterületet érintő műszaki tervek műszaki tartalmának meghatározásában, azokat véleményezi, jóváhagyja
- felügyeleti, üzemeltetési feladatokat végez, illetve területi szinten koordinál
- közreműködik a szakterületet érintő fejlesztési, beruházási programok kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában
- az előírt műszaki nyilvántartásokat vezeti, a műszaki-, működési-, hiba- és üzemzavar statisztikák alapján, vagy a zöldterület karbantartást érintő helyi szintű feladatokról, megkeresésekről, illetve javaslatokat tesz az operatív intézkedések megtételére
- a szakterületen felmerülő területi problémákra állásfoglalást ad, szükség esetén operatív döntést hoz
- közreműködik a felülvizsgálati rendek, technológiák készítésében, a műszaki engedélyek, rendeletek, tervek kidolgozásában, felülvizsgálatában
- kapcsolatot tart a külső partnerekkel

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
- felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - építőmérnök (közmű építő)- diploma
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- a feladat ellátásához szükséges eszközismeret
- jogosítvány (B típusú)
- orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük
- hasonló szakterületen szerzett gyakorlat (1-3 év)
- vasúti munkavégzéssel kapcsolatos gyakorlat

Amit ajánlunk
- hosszú távú biztos munkahely
- kiszámítható munkaidő és jövedelem
- utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
- Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
- önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
- önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
- szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

2021-06-30

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének
üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó
infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.
Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és
karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Budapest
Full time

Published on 18.06.2021