Műszaki rajzoló – Budapest VI. kerület (3667-2)

Német hátterű autóipari épületek és fúrópajzsok tervezésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk 3D-CAD szerkezettervező munkatársat, egy fiatalos, saját kiépítésű irodába jó hangulatú csapatba. Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • acélszerkezetű, vasbeton szerkezetű épületek modellezése;
  • gyártmánytervek készítése nagy volumenű ipari beruházásokban.

Elvárások:

  • min. középfokú, szakirányú tanulmányok/végzettség;
  • 3D tervezőprogramban jártasság;
  • jó kommunikációs készség;
  • precizitás.

Magyar nyelv ismerete nem elvárás.

Előnyt jelent:

  • Tekla vagy Allplan- Nemetschek program ismerete;
  • angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, családias 15 fős csapat;
  • tudással és tapasztalattal arányos bérezés;
  • BKK bérlet, céges telefon.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest VI. kerület, a Nyugati pályaudvar közelében.
  • munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában.

Jelentkezését várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 31.07.2020