Műszaki minőségellenőrző mérnök

A GYEL Kft. Kvalifikációs csoportja kollégát keres gyógyszer és élelmiszeripari környezetben történő fizikai vizsgálatok végzésére. A munkavégzés megosztva székhelyünkön valamint megrendelőink változatos telephelyein történik, nagy százalékban laboratóriumi/tisztatéri környezetben.

Feladatok:

  • az egyes vizsgálatok részleteit és körülményeit meghatározó követelmények megismerését követően a tervek elkészítése, valamint e tervek szerinti időben és módon történő elvégzése, kiértékelése, műszerek és mérőeszközök ellenőrzése, kalibrálása, szükséges nyilvántartások vezetése,

  • a csoport működését szabályzó referenciák, háttéranyagok pontos ismerete, valamint egyes adminisztrációs feladatok elvégzése, irányítása, megrendelőkkel való kapcsolattartás,

  • auditokon, hatósági inspekciókon, ellenőrzéseken való részvétel, képviselet.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • konstruktív, műszaki szemléletű gondolkodás,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • precizitás,
  • új ismeretek elsajátítására való nyitottság,
  • problémamegoldó képesség,
  • szigorú szabálykövetés,
  • „B” kategóriás jogosítvány magabiztos budapesti és országos vezetési rutinnal.

Előny: Hasonló területen szerezett szakmai tapasztalat valamint labor/tisztatéri munkakörnyezetben való jártasság.

Amit biztosítunk:   cafeteria, rugalmas munkarend,  hosszú távú munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelöléssel várjuk.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 02.07.2020