Vezető mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Mérnök csapat munkájának koordinációja, ágazatok munkájának összehangolása
  • Kollégák szakmai támogatása
  • Az induló műszaki projektek megtervezése, koordinálása, kivitelezésének felügyelete
  • Folyamatfejlesztési javaslatok megfogalmazása, erre vonatkozó stratégia felállítása és adott esetben megvalósítása
  • szabványok, előírások felkutatása, forráskeresés angol nyelven
  • Beruházások megvalósításának megtervezése, felügyelete- eltérések esetében a szükséges intézkedések meghozatala
  • Termelési terület költségeinek csökkentése, hatékonyságnövelés
  • Minőségbiztosítási feladatok koordinálása
  • Éves ütemtervek kidolgozása, végrehajttatása
  • Termékfejlesztés támogatása
  • Aktív kapcsolattartás a cég ügyfeleivel, tárgyalásokon való részvétel
  • Beszállítók kiválasztásában való részvétel
  • Kapcsolattartás külsős partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves (legalább 3-5 év) releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol tárgyalási szintű nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás
  • Versenyképes jövedelem
  • Értékteremtő feladatok
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat

Előny:

  • francia nyelvismeret
  • vasúttal kapcsolatos tapasztalat

Munkavégzés helye: Szeged-Szőreg

Szeged
Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 07.07.2020