Műszaki manager / Kutatási és fejlesztési koordinátor

Az idén 30 éves Unix Autó a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Technológiai fejlesztő központunk magasan képzett mérnök csapata elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével és automatizálással foglalkozik. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunk tovább bővül, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Együttműködés a projekteken dolgozó 8-10 fős gépész és villamosmérnök csapattal
  • Egyedi automatizált célgépek és robotraktár rendszerek tervezésének koordinálása, műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Javaslatétel a tervezési hibák javítására, optimalizálására
  • A legyártott gépészeti berendezések átadása a telepítési részlegnek kivitelezésre
  • Gyártás és beszerzés nyomonkövetése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (SolidWorks, Inventor), ProE/Creo tervezőszoftver magas szintű ismerete előny
  • Több éves vezetői tapasztalat
  • Jártasság kivitelezésben, telepítésben
  • Erős rendszer- és projektszemlélet
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott kommunikáció

Előny:

  • Célgépek tervezésében és telepítésében szerzett tapasztalat
  • Automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 04.10.2020