Műszaki Manager

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal
közbeszerzési feladatokra keres

munkatársakat.

Értesz az IT közbeszerzésekhez és szeretnél projektben dolgozni, nálunk nagy szükség van rád!

Mit kínálunk neked?

  • Versenyképes díjazás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely, jó megközelíthetőség
  • Képzéseken történő részvételi lehetőség
  • Szakmailag vonzó projektek
  • Cafeteria, egyéb juttatások

Elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, (396/2012 korm. rendelet 1. melléklet 13. a) alapján.)
  • Nemzetbiztonsági ellenőrzés lefolytatásához hozzájárulás és vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség
  • Informatikai tárgyú Közbeszerzésekben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Informatikus mérnöki, villamosmérnöki, gépészmérnöki, műszaki menedzseri szakképesítés
  • Projektmenedzsment ismeretek

Feladataid lesznek:

  • Kapcsolattartás a különböző IT és szakmai (üzleti) területekkel, a felmerülő beszerzési igények azonosítása, megvalósíthatósági vizsgálata, implementálása
  • Beszerzéshez szükséges műszaki dokumentációk elkészítése
  • A közbeszerzésekben való részvétel, a közbeszerzési bíráló bizottság tagjaként, a bizottság munkájának informatikai szakértői támogatása
  • Részvétel informatikai projektekben műszaki tanácsadóként, azok támogatása a beszerzéstől a megvalósításig

Munkavégzés helye: Budapest

Ha jelentkeznél, akkor a nav.gov.hu/nav/allaspalyazat oldalon töltsd le az önéletrajz mintát, kitöltés után csatold iskolai végzettséged dokumentumait és egy rövid motivációs levelet az eddigi feladataidról és küld meg elektronikus úton – maximum 3 MB terjedelemben. e-mail címre. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel, hogy „Műszaki manager

Budapest
Full time
1 year

Published on 2020-03-05