Műszaki koordinátor

Ügyfelünk, egy az észak-magyarországi régióban található hotel, aki folyamatban lévő és jövőbeli építkezéseihez keresi új kollégáját egy

kolléga személyében.

Feladatok:

  • Építési projekt teljes felügyelete
  • Építési anyagok, eszközök beszerzése, kiválasztása
  • Építési munkák helyszíni ellenőrzése heti rendszerességgel (200-250 km-es távolság)
  • Építési projekt folyamataink koordinálása, nyomon követése
  • Kivitelezők kiválasztása, szerződéskötések
  • Kivitelezőkkel kapcsolattartás, felmerülő kérdéseik megválaszolása terv alapján
  • Közművekkel, hatóságokkal (önkormányzat, építési hatóság, stb.) való kapcsolattartásban az építési beruházással kapcsolatban

Elvárások:

  • Építész vagy építőmérnöki végzettség
  • Legalább 50 milliós kivitelezés menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Excel gyakorlott kezelése
  • Utazási hajlandóság heti rendszerességgel
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív, lendületes, határozott személyiség

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés

  • A hotel budapesti, V. kerületi irodájában

Jelentkezéseiket a kovacsmelinda@mihalek.hu email címre várjuk!

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor
Master

Published on 26.11.2020