Műszaki koordinátor

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Vegyipari területen működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Dolgozók műszakrendjének elkészítése, feladatok meghatározása, kiadása,
  • Termelő gépek, berendezések működtetésében, karbantartásában való operatív részvétel,
  • Karbantartási feladatok szervezése,
  • Oktatások, valamint a betanulási folyamat koordinálása,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Kapcsolattartás a műszakvezetőkkel és más üzemegységekkel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség (gépész-, illetve villamosipari technikus), felsőfokú végzettség előny,
  • Műszaki területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Jó szervezőkészség és vezetési tapasztalat,
  • Előny a műszaki rajzok készítésében, olvasásában való jártasság, illetve a CAD program ismerete.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Nyugodt munkatempó,
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria), teljesítményarányos bónusz.

Munkavégzés helye: Miskolc közvetlen környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Borsod-Abaúj-Zemplén
Miskolc
Full time
5 - 10 years of experience
Secondary technical school

Published on 27.02.2020