Műszaki gyakornok

A CETIN Magyarország tevékenységi köre magában foglalja a hálózat tervezését és üzemeltetését, továbbítását, adatközpontját, informatikai infrastruktúráját és biztonsági szolgáltatásait.A CETIN Magyarország 4G távközlési hálózata a magyar lakosság 99,9% -át lefedi közel 3900 bázisállomásán keresztül szerte az országban.

Feladatok:

  • Tervek és dokumentációk összegyűjtése adott projectekhez
  • Új beruházások technikai dokumentációinak rendezése és archiválása
  • Áramszolgáltató szerződések adminisztrációja
  • Elektromos tervek  ellenőrzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony villamosmérnök vagy gépészmérnök szakon
  • Magabiztos MS számítógépes ismeretek

Munkaidő

  • Heti minimum 30 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú lehetőség (min. 6 hónap)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft / óra diákbér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Otthoni munkavégzésre lehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi pozíció, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Budapest
Part time

Published on 08.04.2021