MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PÉCS)

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget, ahol a munkaadó korrekt, és még bónuszt is szerezhetsz ?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat PÉCSRE.

Pályakezdők és tapasztaltabb szakemberek számára is ideális lehetőség!

Feladatok:

  • Kiskereskedelmi értékesítés, az ügyfelek kiszolgálása,
  • Ajánlatadások, megrendelések kezelése,
  • A munkakörhöz tartozó adminisztráció és pénztárgép kezelés.

Elvárások:

  • 1 év kereskedelmi tapasztalat elsősorban műszaki cikkek értékesítésében VAGY,
  • Villamosságban szerzett tapasztalat és anyagismeret VAGY,
  • Pályakezdő villamossági végzettséggel,
  • Udvarias, ügyfélorientált hozzáállás.

Előnyök:

  • Középfokú végzettség,
  • Több éves tapasztalat műszaki cikkek értékesítésében,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Villamossági vagy kereskedelmi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés (alapbér, Cafetéria, jutalom lehetőség, éves bónusz),
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés,
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Pozíció területei:

  • Értékesítés / Kereskedelem: Eladó/Kereskedő
  • Értékesítés / Kereskedelem: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Pécs
  • Munkaidő: 8 órás munkaidő, 07.30-16.30 óráig,
  • ( HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS ! ).

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Barcs
Full time

Published on 20.10.2020