MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (VILLAMOS KIVITELEZÉS)

Feladatok:

  • A beérkező ajánlatkéréseket, munkákat a céges mapparendszerbe létre kell hozni.
  • Villamos kapcsolószekrényekhez beérkező egyvonalas villamos rajz vagy áramutas rajz vagy műszaki leírás alapján a szükséges készülékek és szekrényanyagok költséghatékony kiválasztása különböző gyártók készülékeiből,
  • A tervekben fellelhető műszaki hibák, költséghatékony megoldások felismerése, ezek egyeztetése a tervezővel vagy megrendelővel. Esetleg helyes műszaki megoldások javaslata,
  • A villamos tervek kiegészítése azokkal az információkkal, illetve kiegészítő villamos és elölnézeti rajzokkal, amik az ajánlatadáshoz vagy a gyártáshoz szükségesek.
  • Villamos kapcsolószekrények összeszereléséhez szükséges szerelési segédanyagok meghatározása,
  • Villamos kapcsolószekrények összeszerelésének munkaidő szükséglet meghatározása,
  • A kapcsolószekrény ajánlatok elkészítéséhez összeírt anyagokra a beszállítóktól be kell kérni az árakat,
  • A beérkező ajánlatok műszaki ellenőrzése és összehasonlítása,
  • A kapcsolószekrényekhez az ajánlatokat elkészítése,
  • Az ajánlatokról nyilvántartást kell vezetni, az ajánlatokat nyomon kell követni a partnereknél,
  • A megrendelt szekrényekről nyilvántartást kell vezetni,
  • A szekrények gyártásához szükséges terveket ki kell nyomtatni. A gyártáshoz szükséges kiegészítéseket meg kell rajzolni (pl elölnézeti rajz, vagy egyszerű vezérlési rajzok). Ezeket a tervezővel vagy a megrendelővel egyeztetni kell,
  • A szekrényhez el kell készíteni a gyártási, ellenőrzési, megfelelőségi nyomtatványt (munkalapot, darabvizsgálati jegyzőkönyvet, ellenőrzési listát, megfelelőségi tanúsítványt, használati utasítást),
  • A szekrények elkészültekor el kell készíteni a szekrények megvalósult állapotáról a megvalósulási dokumentációt,
  • A szekrények gyártása során össze kell írni a felhasznált anyagokat és ezeket könyvelni kell a cég vállalatirányítási rendszerében,
  • A szekrények gyártása során a munkaidőt is össze kell írni és a szekrényekhez könyvelni,
  • A szekrényekhez és projektekhez pénzügyi kiértékelést kell készíteni,
  • A munkákhoz szerződéseket, szállítóleveleket, teljesítés igazolásokat el kell készíteni,
  • A gyártásban felmerülő műszaki kérdéseket kezelni kell.

Elvárások:

  • Min. középfokú erősáramú végzettség,
  • Min. 3 éves szakmai tapasztalat villamos rendszerek kivitelezésében VAGY kapcsolószekrények gyártásában, mint műszaki előkészítő VAGY ajánlatkészítő,
  • Villamos kapcsolási rajzok olvasásában szerzett tapasztalat,
  • Szereléstechnikai és anyagismereti tapasztalat,
  • MS-Office használata (elsősorban Excel magabiztos ismerete),
  • AutoCad felhasználói ismeret.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi villamosmérnök végzettség (erősáramú vagy automatizálási szakirányon),
  • Villamos rendszerek tervezésében szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Szakmai tudásnak megfelelő bérezés,
  • Változatos, valódi szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Összetartó közösség,
  • Home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Jászberény

Munkaidő: hétfőtől - péntekig 8.00-16.30 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Jász-Nagykun-Szolnok
Full time

Published on 11.05.2021