Műszaki előkészítő

A MENTO Környezetkultúra Kft.

munkatársat keres a budapesti irodába

Főbb feladatok, munkák:

  • Költségvetések, árajánlatok, árkalkulációk készítése
  • Tervek műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Kivitelezési ütemtervek készítése
  • Méret és mennyiségi kimutatások készítése
  • Felméréseken való részvétel
  • Ajánlatkérések készítése
  • Beérkezett ajánlatok összegzése
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Építésvezető, projektvezetők támogatása
  • Dokumentálás
  • Teljesítésekhez, számlákhoz kapcsolódó műszaki dokumentáció összeállítása, ellenőrzése
  • Közreműködés a pályázatok, ajánlatok műszaki feltételeinek, várható költségeinek és a megvalósíthatóság időtartamának meghatározásában
  • Építési napló vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel, TERC), AutoCAD magabiztos használata
  • Önálló, precíz, kreatív munkavégzés, szervező készség
  • Több project egyidejű szervezésében való jártasság
  • Problémamagoldó képesség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat, barátságos légkör
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka, karrier és fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges teljes technikai háttér
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:   Budapest

Budapest
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 25.12.2020