Projekt vezető

Építőipari generál tervező és kivitelező fővállalkozó cég keres

kollegát
szentesi munkahelyre

Amivel ez a munkakör hozzájárul tevékenységünkhöz:

  • Komplex magasépítési projektek teljes körű projekt vezetése
  • Megrendelői kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése
  • Alvállalkozók irányítása
  • Tervezői kapcsolattartás
  • Műszaki bejárások
  • Műszaki ellenőrzések
  • Vidéki és külföldi munkavégzés

Elengedhetetlen a feladatok elvégzéséhez:

  • Építészmérnök vagy építész technikus végzettség (elsősorban magasépítési szakirány)
  • FMV jogosultság
  • Angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, AutoCad)
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakmai múlt (kivitelezési munkákban tapasztalt, a munkák előkészítésében és a projektek vezetésében jártasság)

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Az alkotás örömét nyújtjuk a kezdetektől a kulcsra kész átadásig
  • Inspiráló, jó hangulatú csapatban dolgozunk
  • Egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalat vagyunk
  • Versenyképes jövedelmet, vállalati telefont, laptopot biztosítunk

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzokat fizetési igény megjelöléssel.

Szentes, 6600 Magyarország
Csongrád
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 03.09.2020