Műszaki előkészítő

Műemlék felújításra szakosodott cég keres projektek előkészítéséhez motivált munkatársat.

Feladatok:

  • kivitelezési munkák, pályázati anyagok műszaki és gazdasági előkészítése, ütemtervek készítése
  • kiviteli tervek felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzése, költségvetések készítése
  • beszállítói ajánlatok értékelése, ártükrök készítése, költségvetések árazása
  • beszállítók, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, elszámolások egyeztetése építésvezetőkkel, teljesítés igazolások készítése, problémák kezelése
  • a kivitelezési munkák műszaki dokumentálása, felmérések készítése
  • kapcsolattartás megrendelővel, megrendelői képviselőkkel
  • szerződéstervezetek felülvizsgálata
  • tárgyalásokon, való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • magasépítő, építő szakirányú középfokú technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • magasépítési munkák előkészítésében, kalkulációjában szerzett tapasztalat
  • önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség, aki nagyfokú precizitással, rendszerszeméletű gondolkodásmóddal rendelkezik, fogékony az új ismeretek elsajátítására,
  • kreatív és eredmény centrikus gondolkodásmód
  • MS Office programok alapos ismerte, kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • műemlék felújításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • mobiltelefon

Budai Műemlék Felújító Kft
Budapest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 28.02.2020