Műszaki előkészítő

Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ
(építészet)

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • tervek műszaki felülvizsgálata, mennyiségszámítások
  • helyszíni bejárásokon való részvétel,
  • költségvetések, árajánlatok összeállítása, árazása
  • ütemtervek, organizációs tervek készítése
  • alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése,
  • ártükrök készítése

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, (Office, Word)
  • költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • előnyt jelent, az előkészítés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony

Munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével.

Gödöllő
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 28.02.2020