MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • ajánlati fázisban lévő munkák műszaki tartalmának feldolgozása, kiértékelése, megrendelői egyeztetése, pontosítása
  • tervek, dokumentációk átvétele, feldolgozása, nyilvántartása ( a terveket az új kolléga a projekt menedzsertől kapja meg elektronikusan)
  • ajánlati nyilvántartás vezetése, karbantartása
  • árképzés, költségvetés készítés, mennyiségi számítások, részletes elemzések készítése, kalkulációk
  • alvállalkozókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás – árajánlatok bekérése
  • megrendelői szerződés előkészítés, aktív részvétel a szerződéskötésben
  • vevői szerződés, kivitelezési tervdokumentáció, ütemterv, projekt-költségvetés megismerése
  • árajánlatok bekérése, ártükör készítése, kiszerződések dokumentálása
  • munkaterületi organizáció támogatása projektvezetővel együttműködve ( az árazás során az előkészítő mondja meg, hogy milyen anyagból mikor mennyit kell felhasználni, az új kolléga feladata ennek nyomon követése)
  • projekt adminisztrációs feladatok: hatósági bejelentések, céges nyilvántartások, szerződés-nyilvántartó, átadási dokumentáció
  • havi-, időszaki teljesítésigazolások elkészítése, benyújtása és időbeni követése
  • alvállalkozói teljesítések kiadása, anyagátvételi bizonylatok dokumentálása
  • projekt költség- és fedezetkalkuláció készítése, proaktív követése

Megbízónk elvárásai:

  • minimum 3 év tapasztalat mélyépítési területen
  • felsőfokú építőmérnöki végzettség, vagy középfokú mélyépítő technikusi végzettség is elegendő lehet

Amit Megbízónk kínál számodra:

  • céges autó
  • céges laptop és mobiltelefon
  • bónusz lehetőség
  • heti 1 nap Home Office lehetőség

Munkaidő: 8:00-16:30

Munkavégzés helye: Pest megye (heti 2 nap) és Csongrád megye (heti 2 nap). A fennmaradó 1 napon lehetőség van Home Officera. Második opcióként lehetőség van csak a Csongrád megyében lévő székhelyen dolgozni, heti 1 nap Home Office kíséretében.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Csongrád
Full time

Published on 02.12.2021