MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

Műszaki előkészítőként a feladatai:

  • Folyamatban lévő épületgépészeti projektek támogatása és utókövetése: anyagszámítások, árajánlatok készítése, projektek ütemtervének előkészítése és nyomon követése, összefoglalók és havi költségelszámolások készítése,
  • Adminisztrációs és projektszervezési feladatok: kapcsolattartás a szerződött vállalkozókkal, hatékony együttműködés a project managerekkel, kollégákkal, dokumentációk naprakészen tartása,
  • Új projektekhez kapcsolódó költségvetések és mennyiségi számítások készítése, helyszíni felmérések készítése.

Megbízónk elvárásai:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészeti végzettség (preferáltan épületgépészeti vagy energetikai területen),
  • Képesség a tervek műszaki felülbírálására,
  • Üzleti érzék és vezetői képesség.

Előnyök:

  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti területen ajánlatadásban, preferáltan kivitelezési vagy tervezési területen.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Összetartó, professzionális csapat,
  • Hosszútávú karrier biztosítása, melyhez szakmai képzéseket biztosít,
  • Modern munkakörnyezet.

Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:00-16.30, pénteken 7:00-15:00 időintervallumban

Munkavégzés helye: Budapest, Észak-Pest (1-es villamos vonalán)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Budapest
Full time

Published on 25.11.2021