Műszaki előadó

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Üzemeltetési Főmérnöksége

MŰSZAKI ELŐADÓ

munkakörbe munkatársat keres, VÁCI munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Az Üzemeltetési Főmérnökség műszaki adatbázisának kezelése (nyilvántartás, kimutatások kezelése, elemzések elvégzése),
  • A területi műszaki egységek tevékenységének támogatása, felügyelete,
  • A területi műszaki egységek között szükséges egyeztetések kezdeményezése, megszervezése és koordinációja, folyamatos együttműködés és hatékony kommunikáció elősegítése,
  • A víziközmű-beruházásokhoz fejlesztési koncepciók kidolgozásában való aktív részvétel, javaslattétel a jövőbeni beruházásokra,
  • Hidraulikai modellek készítése, használata.

Feltételek:

  • Építőmérnök végzettség (elsősorban vízellátás-csatornázás szakirány),
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata,

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a www.dmrvzrt.hu oldalon.

Vác, 2600 Magyarország
Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.10.2020