Műszaki ellenőr

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Beruházási-fejlesztési Osztálya

MŰSZAKI ELLENŐR

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • Ivóvíz ellátás és Szennyvíz elvezetés-tisztítás csővezetékeinek, építményeinek készítéséhez kapcsolódó magas- és mélyépítési munkák műszaki ellenőrzése,
  • Műszaki dokumentumok előkészítésében való részvétel, ezek ellenőrzése, véleményezése,
  • Beruházások lebonyolításában – előkészítés, tervezés (terveztetés, az elkészült tervek tartalmi felülvizsgálata, engedélyeztetési eljárás lebonyolítása), kivitelezés műszaki ellenőrzése, mennyiségi felmérés, aktiválás (a létrejött új vagyontárgyak állományba vételének előkészítése) – való aktív részvétel,
  • A kivitelezőink által kivitelezett építési munkák átvétele, szakmai teljesítésigazolása, számlák igazolása.

Feltételek:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építő-/környezetmérnöki, vízellátás – csatornázás szakirány),
  • Érvényes műszaki ellenőri jogosultság: ME-VZ (vízgazdálkodási szakterület),
  • Legalább 2 éves építési műszaki ellenőri tapasztalat,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság,
  • TERC költségvetés készítő program felhasználó szintű ismerete,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • ME-KÉ és/vagy ME-G névjegyzéki regisztráció,
  • Közbeszerzési eljárás ismerete, alkalmazása.

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével lehet.
Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a www.dmrvzrt.hu oldalon.

Vác, 2600 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 04.10.2020