Műszaki előkészítő / Támogató mérnök

Fémipar/sportszergyártás területén tevékenykedő, 100 %-ban magyar tulajdonú Kft. keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok:

  • Műszaki részleg támogatása
  • Műszaki dokumentációk karbantartása
  • ISO9001 bevezetésével kapcsolatos dokumentációk létrehozása
  • ISO9001 rendszer naprakész biztosítása
  • BOM listák integrálása ERP rendszerben
  • Layoutok kezelése, naprakész biztosítása
  • Termék adatlapok és szerelési dokumentációk létrehozása
  • Gyártásközi segédeszközök, sablonok, készülékek, szerszámok tervezése
  • Szoros együttműködés társterületekkel (gyártás, beszerzés)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban gépészmérnök)
  • Minőségügyi szabványok ismerete (ISO9001)
  • Tervező szoftverek magas szintű ismerete (Inventor előnyben részesítve)
  • MS Office magabiztos használata
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Feladatorientált és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • CNC forgácsolási alapismeretek
  • CAM programozási alapismeretek
  • Tartószerkezeti tervezői jogosultság

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónapos próbaidővel
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cég
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.04.2021