Similar jobs like this one

Recommended jobs

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság,
Metró Infrastruktúra Főmérnökség

Műszaki berendezések minőségellenőr

munkakörbe felvételt hirdet

Főbb feladatok:

  • A metró vonalakon található épület-, és különleges gépészeti berendezések üzemeltetéséhez kapcsolódó utasítások, előírások kidolgozása, felülvizsgálata, módosítási javaslatok előkészítése.
  • Távvezérlési és távfelügyeleti rendszeralkalmazások üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése, koordinálása.
  • Műszaki/üzemeltetési problémák megoldására alternatívák kidolgozása, döntés előkészítési javaslatok összeállítása.
  • Szakmai tervek üzemeltetői oldalról történő véleményezése, beszámolók, jelentések készítése.
  • Szakmai bejárásokon való részvétel, a szervezet képviselete.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felvétel előtt: szakmai orvosi és alkalmassági vizsgálat,
  • technikusi/mérnökasszisztensi végzettség,
  • gépészeti és/vagy automatizálási, villamos végzettség
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • magabiztos elektronikus eszközhasználat (okostelefon, számítógép stb.)

Előnyt jelent:

  • szakirányú mérnökasszisztensi végzettség

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
  • cafeteria
  • kedvezményes üdülés
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • igény szerint lakhatás biztosítása
  • napi 8 órás munkaidő

A bérezésről, juttatásokról a felvételi tájékoztatón adunk információt.

Jelentkezés: A Jelentkezem gombra kattintva küldött fényképes önéletrajz beküldésével.

Jelentkezési határidő: 2022. február 15.

A felvételi tájékoztató pontos időpontjáról a jelentkezőket telefonon értesítjük.

Budapest
Pest
Full time
5 - 10 years of experience
Secondary technical school

Published on 15.02.2022