MŰSZAKI ASSZISZTENS MUNKATÁRS

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Villanyszerelési átfogó ismeretek, műszaki szemlélet, rendszerek alapos ismeretével bírsz
  • Rendelkezel elektromos kivitelezésben néhány éves tapasztalattal
  • “B” kategóriás jogosítványod van
  • Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Udvarias, határozott, ügyfélközpontú magatartás jellemez szóban és írásban egyaránt
  • Terhelhetőnek és precíznek tartod magad
  • Szívesen dolgozol önállóan és csapatban is egyaránt

Előnnyel indulsz, ha:

  • Az Angol nyelv nem okoz számodra gondot

Ilyen feladatok várnak Rád:

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, beruházókkal
  • Műszaki segítségnyújtás, helyszíni felmérés, rendszerek konfigurálása
  • Kollegák napi szintű támogatása, beüzemelések segítése

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, versenyképes jövedelem, bónusz
  • Biztos háttér, fiatalos csapat és kihívásokkal teli környezet
  • Korszerű és inspiráló munkakörnyezet
  • Napi étkezési lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés: Napi 8 órában
  • Munkavégzés helye: Budapest egész területén

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, önéletrajzod csatolásával tudsz jelentkezni az alábbi gombra kattintva:

Budapest
Full time

Published on 15.02.2021