Műszaki asszisztens

A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt. Feladatok:

  • Műszaki dokumentációk rendezése
  • Különböző felmérésekben való közreműködés
  • Árajánlatok összeállítása
  • Projekt asszisztensi feladatok
  • SAP törzsadatok létrehozása és módosítása
  • Karbantartás Irányítási Rendszerek szabályzatainak szerkesztési feladatai
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jártasság MS Office alkalmazások kezelésében
  • Műszaki rajz olvasása

Munkaidő

  • Hétfő és péntek 8.00-14.00 óra között heti minimum 25 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali munkakezdés

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Budapest
Part time

Published on 13.01.2021