Latest jobs

Recommended jobs

Munkavezető munkatársat keresünk (Barcs)

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Munkavezető pozícióba munkatársat keresnek.

Főbb feladatok, munkák:

  • az elvégzendő termelési feladatok tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • üzem napi szintű működésének irányítása
  • napi adminisztratív feladatok ellátása
  • a munka kiadása, az előírt technológiai folyamatok betartása
  • a megváltozott munkaképességű munkavállalók különböző munkafolyamatokba történő bevonása, betanítása
  • üzemi raktár és készletgazdálkodási feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • MS Office programcsomag ismerete
  • magabiztos kommunikációs képesség
  • középfokú végzettség
  • minimum 1 éves vezetésben szerzett tapasztalat
  • jogosítvány

Előnyök:

  • szociális tapasztalat, végzettség

Amit nyújtunk:

  • biztos céges háttér
  • erős szervezeti alapok
  • hosszú távú perspektíva
  • rugalmas hozzáállás

Barcs
Full time

Published on 12.06.2021