Similar jobs like this one

Munkavédelmi szakember

Ref.: INTS/9/346

Feladatok, felelősségek:

  • a gépek munkabiztonsági szabályozásával kapcsolatos munkavédelmi szaktevékenységek elvégzése
  • munkabiztonsági szaktevékenységekben való részvétel (kockázatértékelés, egyéni védőeszközök meghatározása, munkavédelmi üzembehelyezés stb.)
  • munkabalesetek kivizsgálása, javító intézkedések meghatározása
  • munkavédelmi oktatások készítése és megtartása
  • kémiai biztonsággal kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • munkavédelmi adatbázis karbantartása
  • a munkavédelmi riportokhoz szükséges adatok előkészítése, a jogszabályi előírásoknak és a vállalati folyamatoknak megfelelően
  • gyári munkavédelmi bejárások szervezése és lebonyolítása
  • a jogszabályi előírásoknak és vállalati szabályozásnak megfelelő munkavédelmi, dokumentáció előkészítése, kezelése, és folyamatos felülvizsgálata
  • KIR-MEBIR rendszer fenntartása és folyamatos fejlesztése (ISO 14001 – ISO 45001)
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás és ellenőrzés, a szerződésnek megfelelő munkaszervezés
  • szakmai kapcsolattartás a területileg illetékes hatóságokkal, ellenőrzéseken való részvétel

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (műszaki / munkavédelmi)
  • munkavédelmi területen szerzett tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó és szervezői készség
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • utazási hajlandóság

Előny:

  • tűzvédelmi szakképesítés és tapasztalat
  • gyártásban vagy multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör,
  • szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos továbbképzések,
  • versenyképes bérezés,
  • széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 24.03.2020