MUNKAVÉDELMI REFERENS

A POZÍCIÓRÓL ÖSSZESSÉGÉBEN:

  • Munkáltató munkavédelmi rendszerének operatív működtetése külsős szakértő támogatásával

Feladatok:

  • Munkavédelmi dokumentációk elkészítése és felülvizsgálata / Kockázatértékelés, Egyéni Védőeszköz Juttatási Rend, Munkavédelmi Szabályzat /
  • A gépek berendezések előzetes / üzembehelyezést megelőző/ és időszakos munkavédelmi szempontú vizsgálata
  • Munkáltató szakterületét érintő hatósági ügyintézésekben való közreműködés
  • Munkabalesetek, úti balesetek kivizsgálásában, jelentésében, jegyzőkönyvezésében való közreműködés
  • KIR MEBIR rendszerben a munkavédelemmel kapcsolatos szakmai anyagok elkészítésében való részvétel
  • Központi telephely rendszeres munkavédelmi szempontú ellenőrzése, jegyzőkönyvezése
  • Jogszabályi változások nyomonkövetése, arról a megbízó tájékoztatása
  • Projektek munkavédelmi bejárásai
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Munkavállalók, alvállalkozók oktatása és ellenőrzése
  • Az éves vészhelyzeti gyakorlatok koordinálása és levezetése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód, mindemellett nyitott, megbízható, kreatív személyiség
  • Jó szervezőképesség, kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, de könnyen dolgozol együtt csapatban másokkal is
  • Alkalmankénti országon belüli utazás

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag (mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek)
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Jelentkezéséhez kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Pest
Full time

Published on 28.11.2020