Munkavédelmi munkatárs

Cégünk munkavédelmi munkatárs pozícióba munkaerőt keres!

A társaságunk villamos munkavédelmi eszközök, egyéni védőeszközök, műszerek gyártásával, forgalmazásával és felülvizsgálataival foglalkozik. Rendelkezik vizsgáló laboratóriummal, amely mint Notifikált Szervezet, kijelölt FAM Laboratórium és NAT által akkreditált vizsgáló laboratórium működik az Európai Unión belül. A cég gyártói, illetve laboratóriumi szaktevékenységek támogatásához keres munkaerőt.

FELADATOK:

  • Villamos biztonságtechnikai eszközök és egyéni védőeszközök beszerzése és értékesítése
  • Közbeszerzési és egyéb pályázatokon való részvétel
  • Hazai és külföldi vevőkkel, illetve beszállítókkal való kapcsolattartás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Középfokú, vagy felsőfokú munkavédelmi végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki csapatban és önállóan is képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Minőségirányítási rendszerek (MSZ EN ISO 9001:2015, MSZ EN ISO/IEC 17025:2005, MSZ EN ISO/IEC 17065:2013) ismerete
  • Környezetvédelmi technikusi végzettség
  • Jártasság a villamosiparban
  • Tapasztalat a vizsgáló laboratóriumok akkreditálásában, az akkreditálásra vonatkozó jogszabályok, követelmények és eljárások, valamint a NAR szabályzatok ismerete
  • Villamos biztonságtechnikai eszközök vizsgálatának ismerete
  • Egyéni védőeszközök megfelelőségét értékelő szervezetek kijelölését, tevékenységét szabályozó jogszabályok ismeret
  • Kijelölési eljárások ismerete
  • Egyéni védőeszközök vizsgálatának, ellenőrzésének és tanúsításának ismerete
  • Angol, német, illetve egyéb nyelvtudás ismerete
  • SAP BUSINESS ONE program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt „Munkavédelmi munkatárs 2" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020.07.30.

Szeged
Csongrád
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary technical school

Published on 17.07.2020